Policjanci zatrzymali do kontroli Seicento. Za kierownicą siedział 15-latek, a jego mama obok. Kobieta powiedziała, że syn jeździ już od kilku lat i jest lepszym kierowcą. Chłopak dodał, że mama nie umie jeździć i zepsuła już dwie skrzynie.
czytaj dalej
Kobieta powiedziała, że jej syn wozi ją od kiedy chodził do 6 klasy szkoły podstawowej. Młody mężczyzna potwierdził wersję matki i dodał, że kobieta jest słabym kierowcą. Zaznaczył, że do tej pory uszkodziła już dwie skrzynie biegów. Losem nieletniego zajmie się teraz sąd rodzinny.

Dodano: 13.11.2023
Zobacz również
Dodano: 15.12.2025
Dodano: 15.12.2025
Dodano: 15.12.2025
Dodano: 15.12.2025
Viralowy fragment filmu, który w ostatnich dniach opanował światowy internet, pochodzi z serialu „Znajomi i sąsiedzi”. W oryginalnej wersji towarzyszy mu jednak zupełnie inny podkład muzyczny.
czytaj dalej
W serialu podczas tej sceny słyszymy utwór "Sentient", autorstwa Josepha Williama Morgana, a muzyka z memów to 15-letni utwór "Turn The Lights Off" duńskiego Dj Kato.

Dodano: 15.12.2025