
Rekordzistką świata w jedzeniu majonezu na czas jest Michelle Lesco z Arizony. Kobieta spałaszowała z apetytem 3 i pół słoika majonezu w 3 minuty.

czytaj dalej
Niestety nie wiemy czy był to Kielecki. 35-letnia Amerykanka może nazwać się prawdziwą miłośniczką majonezu. Podczas bicia rekordu kobieta pochłonęła 16 tysięcy kalorii zawartych w niemal 2,5 kg majonezu. Dotychczasowy rekord wynosił "zaledwie" 815 gramów spożytych w 3 minuty - nowa rekordzistka pobiła więc go o kilka długości.
Źródło: www.youtube.com

Dodano: 15.09.2020
autor: MarcinZbezu
Zobacz również

Twórca laleczki Labubu stał się jednym z 10 najmłodszych miliarderów w Chinach z majątkiem wynoszącym 22,7 miliarda dolarów!

czytaj dalej
Wang Ning, 38-letni CEO Pop Mart i twórca laleczki Labubu, znalazł się w gronie 10 najmłodszych miliarderów Chin z majątkiem wartym 22,7 miliarda dolarów. ?
Na jego sukces wpływa globalna popularność Labubu i model sprzedaży „blind boxów”, które budzą ciekawość i zachęcają do kolekcjonowania.
Element niespodzianki napędza wysoki popyt i wartość odsprzedaży wśród pokolenia Z, a wsparcie celebrytów, m.in. Rihanny, umocniło pozycję Labubu jako kultowego przedmiotu.

Dodano: 01.07.2025
Dodano: 01.07.2025
Dodano: 01.07.2025
Dodano: 01.07.2025
Dodano: 30.06.2025