Tak naprawdę przygotowując się do tego meczu, wiedzieliśmy, że musimy spróbować zaatakować. Ale co innego w teorii, a co innego w praktyce. Przed nami dużo rzeczy do poprawy szczególnie w treningu. Dzisiaj pokazało to, że przy słabszym przygotowaniu do meczu, ciężko będzie nam rywalizować z takimi drużynami.

Zobacz również
W 2012 roku islandzka stacja telewizyjna Stöð 2 przez pomyłkę wyemitowała odcinek „Teletubisiów” z napisami pochodzącymi z 4. sezonu „Rodziny Soprano”. Jeden z widzów sfotografował ekran telewizora i opublikował zdjęcia na Facebooku, gdzie historia zdobyła wtedy lokalny rozgłos.
Sprawa wróciła do życia w 2026 roku, gdy jeden z internautów udostępnił oryginalne fotografie wraz z tłumaczeniem na język angielski. Dzięki temu znacznie szersza publiczność mogła wreszcie zobaczyć, jak bardzo absurdalne i kompletnie niepasujące były te napisy.
