"Wiemy, że wielu z was pyta o następną odsłonę serii Grand Theft Auto. Wraz z każdym kolejnym naszym projektem zawsze wyraźnie podnosimy poprzeczkę. Możemy potwierdzić, że pracujemy usilnie nad kolejną częścią GTA, a prace są w zaawansowanej fazie" - czytamy w komunikacie Rockstara.

Zobacz również
Dramatyczne chwile rozegrały się w lesie w okolicach miejscowości Końskie. 57-letni mężczyzna podczas spaceru doznał poważnej kontuzji – złamał nogę i nie był w stanie samodzielnie wrócić do domu.
Przy jego boku przez cały czas pozostawał jednak wierny towarzysz. Czteromiesięczny labrador nie odstąpił właściciela ani na krok. Ogrzewał go własnym ciałem, a głośnym szczekaniem próbował zwrócić uwagę i wezwać pomoc.
Dzięki niezwykłej postawie młodego psa historia zakończyła się szczęśliwie. To kolejny dowód na to, że lojalność i instynkt czworonogów potrafią uratować życie.

