Cezary Żak i Artur Barciś czyli serialowi Karol i Tadek zdradzili w jednym z wywiadów, że wspomniane wyżej śmiechy publiczności, były wykorzystywane w innych produkcjach Polsatu. Prawdopodobnie w „Daleko od noszy” czy „Świecie Według Kiepskich” podkładano reakcję widzów, którzy oglądali na żywo zdjęcia do Miodowych Lat.

Zobacz również
Ponad 350 gości ze świata kultury, sztuki i mediów zasiadło przy jednym, kilkudziesięciometrowym stole na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania. Kolacja „Dobry Stół”, przygotowana w ramach Malta Festival, była kulminacją współpracy Kuchni Vikinga z festiwalem.
Wydarzenie oparto na motywie czterech pór roku, z których każdą reprezentował inny szef kuchni. Lato należało do Eweliny Łapińskiej, szefowej kuchni i dyrektorki rozwoju produktu Kuchni Vikinga. Jej autorski biały chłodnik inspirowany Podlasiem przełamywał wielkopolskie tradycje i na nowo interpretował regionalne smaki.
