Film w większości opiera się na Youtuberze Stuu, który według Wardęgi mógł mieć nieprzyzwoite relacje z kilkoma nieletnimi dziewczynami. W materiale pojawia się również Marcin Dubiel oraz włodarz FAME MMA, Boxdel. FAME MMA wydało oświadczenie, w którym informuje, że wyklucza Boxdela z bieżącej działalności federacji.

Zobacz również
W 2012 roku islandzka stacja telewizyjna Stöð 2 przez pomyłkę wyemitowała odcinek „Teletubisiów” z napisami pochodzącymi z 4. sezonu „Rodziny Soprano”. Jeden z widzów sfotografował ekran telewizora i opublikował zdjęcia na Facebooku, gdzie historia zdobyła wtedy lokalny rozgłos.
Sprawa wróciła do życia w 2026 roku, gdy jeden z internautów udostępnił oryginalne fotografie wraz z tłumaczeniem na język angielski. Dzięki temu znacznie szersza publiczność mogła wreszcie zobaczyć, jak bardzo absurdalne i kompletnie niepasujące były te napisy.
