Taco Hemingway wraca po latach przerwy. W nocy opublikował płytę „1-800-OŚWIECENIE”.
czytaj dalej
Taco Hemingway poinformował fanów, że już mogą słuchać jego nowej muzyki ok. 1 w nocy 22 września. "Dziękuję wam, drodzy fani, za to, że tak długo czekaliście. Mam nadzieję, że was nie zawiodłem" — napisał na Instagramie.

Dodano: 22.09.2023
Zobacz również
Dodano: 08.05.2026
Dodano: 07.05.2026
Butelki po mleku nie są objęte systemem kaucyjnym, ponieważ śmierdzą.
czytaj dalej
Głównym powodem wyłączenia butelek po mleku z systemu kaucyjnego są względy higieniczne. Resztki mleka szybko się psują i mogą powodować nieprzyjemny zapach w automatach, co mogłoby zniechęcić ludzi do korzystania z systemu – wyjaśniła portalowi PolskieRadio24.pl wiceszefowa resortu klimatu.

Dodano: 07.05.2026
YouTube udostępnił możliwość odtwarzania w tle bez subskrypcji premium.
czytaj dalej
YouTube stopniowo udostępnia darmowy tryb Picture-in-Picture (PiP) na Androidzie i iOS. Funkcja pozwala odtwarzać filmy w małym oknie podczas korzystania z innych aplikacji, jednak obejmuje wyłącznie zwykłe filmy i dłuższe materiały wideo. Muzyka, teledyski oraz część treści z YouTube Music nadal wymagają subskrypcji Premium.

Dodano: 07.05.2026
Dodano: 07.05.2026