
Tak wygląda "Izolator" - innowacyjny hełm, który w 1925 roku miał zapewnić izolowanie od niepożądanych hałasów podczas pracy.

czytaj dalej
Izolator został wynaleziony i opracowany przez Hugo Gernsbacka, luksembursko-amerykańskiego wynalazcę, pisarza, projektanta, biznesmena i wydawcę. Główną funkcją Izolatora miało być całkowite odcięcie hałasów otoczenia oraz zawężenie pola widzenia, tak by osoba z urządzeniem na głowie mogła widzieć tylko stronę leżącą przed sobą. Hełm miał również podłączaną rurkę tlenową, która miała dostarczać tlen, by osoba z założonym izolatorem się nie udusiła.
Źródło: www.thevintagenews.com

Dodano: 03.12.2020
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dodano: 01.02.2023
Dodano: 01.02.2023

Zoo w San Antonio pozwoli ci za 10 dolarów nazwać karalucha imieniem byłego z okazji walentynek. Każdy darczyńca dostanie w podziękowaniu kartkę na walentynki. Zoo prześle też kartkę byłemu, informując go, że jego imieniem nazwany został karaluch.

czytaj dalej
Jest też wersja premium za 150 dolarów. To film, który zostanie przesłany byłemu, na którym widać jak zwierzęta z zoo pożerają karaluchy.

Dodano: 01.02.2023
Dodano: 31.01.2023
Dodano: 31.01.2023