Tak z pokładu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej wygląda huragan Larry, który zbliża się do wybrzeża Stanów Zjednoczonych.
czytaj dalej
Fotografia została wykonana przez astronautkę Katherine Megan McArthur, która przebywa aktualnie na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. "Z naszego punktu widzenia na stacji kosmicznej, wygląda on na znacznie większy niż huragan Ida" – zatweetowała McArthur. Huragan Idą nawiedził niedawno Stany Zjednoczone powodując ogromne zniszczenia w części Stanów Zjednoczonych.
Źródło: fotoblogia.pl

Dodano: 12.09.2021
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dodano: 29.07.2026
Powstała trasa rowerowa prowadząca z Kopenhagi do Gdańska. To jeden z najpiękniejszych szlaków rowerowych w Europie. Rower możesz wypożyczyć w jednym mieście, a oddać w drugim.
czytaj dalej
Podróż rowerem wzdłuż wybrzeża Bałtyku stała się właśnie jeszcze prostsza. Jeden z najpiękniejszych szlaków rowerowych w Europie - EuroVelo 10 - prowadzi wzdłuż wybrzeża Morza Bałtyckiego przez Danię, Niemcy i Polskę. Dzięki nowej usłudze jednokierunkowego wynajmu rowerów można rozpocząć podróż w Kopenhadze, a zakończyć ją w Gdańsku, bez konieczności zwracania roweru do miejsca wypożyczenia. Usługę opracowały duńska firma OneWayBikeTours oraz gdański touroperator Poland by Locals.

Dodano: 29.07.2026
Dodano: 29.07.2026
Węże z rodzaju Ahaetulla nasuta nie słyną z agresywnego zachowania. Zamiast tego robią coś znacznie gorszego - oceniają cię swoim spojrzeniem.
czytaj dalej
W rzeczywistości węże z rodzaju Ahaetulla są bardzo spokojne, polegają głównie na kamuflażu i gryzą niezwykle rzadko - zazwyczaj tylko wtedy, gdy zostaną schwytane lub sprowokowane. Ich jad jest słaby i zwykle nie stanowi poważnego zagrożenia dla zdrowego człowieka.

Dodano: 29.07.2026
Dodano: 29.07.2026