Ten krótki film o pierwszej miłości dwóch nastolatków podbija internet, bo… no cóż, zobaczcie sami!
czytaj dalej
Wzruszający film animowany pokazuje, jak wygląda nastoletnie zauroczenie. Kiedy jeden z uczniów zakochuje się w koledze ze szkoły, odważne serce nie zważa na strach, wstyd czy opinię otoczenia. Po prostu wyrywa się z piersi, aby zbliżyć się do swojej sympatii.
Zagubiony nastolatek za wszelką cenę próbuje ukryć uczucie, ale nie jest to takie proste. Krótkometrażowa animacja "In a Heartbeat" została stworzona przez dwóch studentów. Beth David i Esteban Bravo chcieli pokazać widzowi emocje, których doświadczają młodzi zakochani. Na początku pojawia się strach, niepewność, wstyd, lęk przed odrzuceniem. Dopiero, kiedy człowiek się z nimi zmierzy, może poczuć prawdziwą radość, spokój i poczucie bezpieczeństwa płynące z miłości.
Zagubiony nastolatek za wszelką cenę próbuje ukryć uczucie, ale nie jest to takie proste. Krótkometrażowa animacja "In a Heartbeat" została stworzona przez dwóch studentów. Beth David i Esteban Bravo chcieli pokazać widzowi emocje, których doświadczają młodzi zakochani. Na początku pojawia się strach, niepewność, wstyd, lęk przed odrzuceniem. Dopiero, kiedy człowiek się z nimi zmierzy, może poczuć prawdziwą radość, spokój i poczucie bezpieczeństwa płynące z miłości.
Źródło: kobieta.onet.pl

Dodano: 28.09.2020
autor: Jackson
Zobacz również
Dodano: 09.06.2026
Dodano: 09.06.2026
W Polsce wyraźnie rośnie popularność kamer samochodowych - w ciągu ostatnich 12 miesięcy sprzedano blisko 300 tys. takich urządzeń.
czytaj dalej
Wzrost zainteresowania jest związany m.in. z zaostrzeniem przepisów ruchu drogowego. Eksperci wskazują, że na wzrost zainteresowania wpływają m.in. zaostrzone przepisy ruchu drogowego i wyższe mandaty, ale także rosnąca świadomość kierowców, którzy traktują nagrania z kamer jako ważny dowód w razie kolizji czy sporów z ubezpieczycielem.

Dodano: 09.06.2026
Polak wygrał dom za 1.6 mln funtów i Land Rovera w angielskiej loterii. Samochód już sprzedał, teraz szuka kupca na dom i po 20 latach wraca do Polski.
czytaj dalej
Dawid Szulc, 39-letni Polak pracujący jako konduktor w Crewe w Anglii, wygrał w konkursie dom wart 1,6 mln funtów (ok. 8 mln zł), Land Rovera Defendera oraz 25 tys. funtów (ok. 120 tys. zł) gotówki wolnej od podatku. Mężczyzna natychmiast postanowił sprzedać wygraną posiadłość i wrócić do Polski po ponad 20 latach emigracji.

Dodano: 09.06.2026
Dodano: 08.06.2026