cookies

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Ten krótki film o pierwszej miłości dwóch nastolatków podbija internet, bo… no cóż, zobaczcie sami!
logo-head
czytaj dalej
Wzruszający film animowany pokazuje, jak wygląda nastoletnie zauroczenie. Kiedy jeden z uczniów zakochuje się w koledze ze szkoły, odważne serce nie zważa na strach, wstyd czy opinię otoczenia. Po prostu wyrywa się z piersi, aby zbliżyć się do swojej sympatii.

Zagubiony nastolatek za wszelką cenę próbuje ukryć uczucie, ale nie jest to takie proste. Krótkometrażowa animacja "In a Heartbeat" została stworzona przez dwóch studentów. Beth David i Esteban Bravo chcieli pokazać widzowi emocje, których doświadczają młodzi zakochani.  Na początku pojawia się strach, niepewność, wstyd, lęk przed odrzuceniem. Dopiero, kiedy człowiek się z nimi zmierzy, może poczuć prawdziwą radość, spokój i poczucie bezpieczeństwa płynące z miłości.
Źródło:  kobieta.onet.pl
Dodano: 28.09.2020
autor: Jackson

Zobacz również

Selgros uruchomił w Poznaniu butelkomat, do którego można jednorazowo wrzucić nawet 100 butelek bez konieczności skanowania każdej z nich osobno.
logo-head
Dodano: 09.06.2026
Napisz w komentarzu, jaka była najdziwniejsza praca, jaką wykonywaliście w swoim życiu
logo-head
Dodano: 09.06.2026
W Polsce wyraźnie rośnie popularność kamer samochodowych - w ciągu ostatnich 12 miesięcy sprzedano blisko 300 tys. takich urządzeń.
logo-head
czytaj dalej
Wzrost zainteresowania jest związany m.in. z zaostrzeniem przepisów ruchu drogowego. Eksperci wskazują, że na wzrost zainteresowania wpływają m.in. zaostrzone przepisy ruchu drogowego i wyższe mandaty, ale także rosnąca świadomość kierowców, którzy traktują nagrania z kamer jako ważny dowód w razie kolizji czy sporów z ubezpieczycielem.
Dodano: 09.06.2026
Polak wygrał dom za 1.6 mln funtów i Land Rovera w angielskiej loterii. Samochód już sprzedał, teraz szuka kupca na dom i po 20 latach wraca do Polski.
logo-head
czytaj dalej

Dawid Szulc, 39-letni Polak pracujący jako konduktor w Crewe w Anglii, wygrał w konkursie dom wart 1,6 mln funtów (ok. 8 mln zł), Land Rovera Defendera oraz 25 tys. funtów (ok. 120 tys. zł) gotówki wolnej od podatku. Mężczyzna natychmiast postanowił sprzedać wygraną posiadłość i wrócić do Polski po ponad 20 latach emigracji.

Dodano: 09.06.2026
Dokładnie 14 lat temu odbył się mecz otwarcia Euro 2012: Polska - Grecja.
logo-head
Dodano: 08.06.2026