Tom Holland zaprosił na plan Spider-Mana młodego chłopca, który uratował swoją siostrę przed atakiem psa.
czytaj dalej
Bridger Walker trafił na pierwsze strony portali internetowych, po tym jak w zeszłym roku uratował swoją siostrę przed atakiem psa. Historia, która została udokumentowana przez ojca Walkera, Roberta, przyciągnęła uwagę wielu gwiazd Marvela, w tym Chrisa Evansa, Roberta Downeya Jr i Chrisa Hemswortha, którzy wysyłali do chłopca wiadomości, chwaląc go za odwagę. O krok dalej poszedł Tom Holland, który zaprosił małego fana na plan wydanego niedawno Spider-Mana: Bez drogi do domu. Ojciec Walkera podzielił się zdjęciami z tego doświadczenia, potwierdzając, że Holland „dotrzymał” swojej obietnicy.

Dodano: 22.12.2021
autor: Jackson
Zobacz również
Wisła Kraków po czterech latach wraca do PKO BP Ekstraklasy!
czytaj dalej
Biała Gwiazda wygrała 2:0 z Chrobrym Głogów i jest już pewna, że w przyszłym sezonie po czterech długich latach wystąpi na ekstraklasowych boiskach.

Dodano: 08.05.2026
Niemiecki turysta otrzymał blisko 1000 euro odszkodowania po tym, jak nie udało mu się zająć leżaka na wakacjach, ponieważ inni goście rezerwowali je ręcznikami.
czytaj dalej
Niemiecki turysta wygrał w sądzie sprawę o leżaki na wakacjach i otrzymał prawie 1000 euro odszkodowania. Mężczyzna skarżył się, że inni goście codziennie rezerwowali leżaki ręcznikami, przez co mimo wstawania o 6 rano musiał poświęcać około 20 minut na znalezienie wolnego miejsca. Sąd w Hanowerze uznał, że organizator wycieczki nie egzekwował hotelowego zakazu takich praktyk i przyznał rodzinie 986,70 euro rekompensaty.

Dodano: 08.05.2026
Dodano: 08.05.2026
Dodano: 08.05.2026
Dodano: 08.05.2026