Transmisję z pogrzebu królowej Elżbiety II mogło obejrzeć nawet 4,1 miliarda ludzi, czyli ponad połowa światowej populacji.
czytaj dalej
Pogrzeb królowej Elżbiety II rozpoczął się o godzinie 12 czasu polskiego. W uroczystościach pogrzebowych bierze udział blisko 2000 VIP-ów, w tym członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, dyplomaci i monarchowie z Europy i Japonii. Polskę, podczas uroczystości pogrzebowych reprezentuje prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką, Agatą Kornhauser-Dudą.

Dodano: 19.09.2022
Zobacz również
Niemiecki turysta otrzymał blisko 1000 euro odszkodowania po tym, jak nie udało mu się zająć leżaka na wakacjach, ponieważ inni goście rezerwowali je ręcznikami.
czytaj dalej
Niemiecki turysta wygrał w sądzie sprawę o leżaki na wakacjach i otrzymał prawie 1000 euro odszkodowania. Mężczyzna skarżył się, że inni goście codziennie rezerwowali leżaki ręcznikami, przez co mimo wstawania o 6 rano musiał poświęcać około 20 minut na znalezienie wolnego miejsca. Sąd w Hanowerze uznał, że organizator wycieczki nie egzekwował hotelowego zakazu takich praktyk i przyznał rodzinie 986,70 euro rekompensaty.

Dodano: 08.05.2026
Dodano: 08.05.2026
Dodano: 08.05.2026
Dodano: 08.05.2026
Dodano: 08.05.2026