Twórca i właściciel marki Patagonia, miliarder Yvon Chouinard zdecydował się oddać wartą miliardy firmę do specjalnych funduszy, a całe wypracowane zyski będą przeznaczane na walkę z kryzysem klimatycznym.
czytaj dalej
Yvon Chouinard założył markę Patagonia w latach 70. Od tego czasu rozbudował ją z małej firmy sprzedającej odzież turystyczną do światowego giganta w branży. W tym roku ma przynieść dochody w wysokości 1,5 miliarda dolarów,

Dodano: 15.09.2022
Zobacz również
Nasza skóra schodzi po oparzeniu słonecznym, ponieważ komórki same uruchamiają proces zaprogramowanej śmierci, by chronić nas przed rakiem.
czytaj dalej
Po oparzeniu słonecznym skóra się złuszcza, ponieważ komórki z uszkodzonym przez promieniowanie UV DNA ulegają zaprogramowanej śmierci (apoptozie). To jeden z mechanizmów, dzięki którym organizm ogranicza ryzyko rozwoju raka skóry.

Dodano: 28.07.2026
Dodano: 28.07.2026
Dodano: 28.07.2026
Dodano: 28.07.2026
Dodano: 27.07.2026