W 1998 roku siostry Williams oświadczyły, że mogą pokonać każdego mężczyznę z spoza czołowej 200 rankingu ATP. Wyzwanie przyjął Karsten Braasch, znany z zamiłowania do piwa i papierosów.
czytaj dalej
Tenisista często palił nawet na korcie, w czasie przerw. Nie przeszkodziło mu to jednak, aby wygrać z Venus Williams 6:2, a z Sereną 6:1.
Źródło: www.tennisnow.com

Dodano: 02.11.2020
autor: Jackson
Zobacz również
YouTube udostępnił możliwość odtwarzania w tle bez subskrypcji premium.
czytaj dalej
YouTube stopniowo udostępnia darmowy tryb Picture-in-Picture (PiP) na Androidzie i iOS. Funkcja pozwala odtwarzać filmy w małym oknie podczas korzystania z innych aplikacji, jednak obejmuje wyłącznie zwykłe filmy i dłuższe materiały wideo. Muzyka, teledyski oraz część treści z YouTube Music nadal wymagają subskrypcji Premium.

Dodano: 07.05.2026
Dodano: 07.05.2026
Dodano: 07.05.2026
Zwycięzca licytacji „nocowanki” u Julii Wieniawy, który wylicytował ją na WOŚP za ponad 100 tys. zł, nie wpłacił pieniędzy i urwał się z nim całkowicie kontakt.
czytaj dalej
Osoby, które zajęły kolejne miejsca w licytacji, również nie są już zainteresowane - w międzyczasie przeznaczyły pieniądze na inne cele.

Dodano: 07.05.2026
Dodano: 07.05.2026