W amerykańskim zoo urodził się paszczak australijski. Zwierzę otrzymało imię – Pierogi.
czytaj dalej
Zarządcy Zoo Atlanta w Stanach Zjednoczonych przedstawili światu nowego podopiecznego – uroczego paszczaka australijskiego, który otrzymał wyjątkowe imię pierogi. Puchaty maluch od razu stał się gwiazdą internetu, a jego zdjęcia rozczuliły użytkowników.

Dodano: 25.03.2025
Zobacz również
Dworzec Główny w Gdańsku tak bardzo spodobał się japońskiemu biznesmenowi, że postanowił wybudować jego podobną wersję w Japonii.
czytaj dalej
Zachwycony architekturą budynku Yoshida postanowił stworzyć jego kopię w Japonii. Jako dyrektor firmy Memorido, prowadzącej pałace ślubów, planował właśnie kolejną inwestycję. To właśnie ona - zainspirowana publikacją - miała nawiązywać do gdańskiego pierwowzoru oddalonego o ponad 8 tysięcy kilometrów.

Dodano: 23.04.2026
Dodano: 23.04.2026
Bryan Cranston jest ojcem chrzestnym syna Aarona Paula.
czytaj dalej
Ryder urodził się w kwietniu 2022 roku. Aktorzy, znani ze wspólnej gry w serialu „Breaking Bad”, pozostają bliskimi przyjaciółmi również w życiu prywatnym.

Dodano: 23.04.2026
Dodano: 23.04.2026
Dodano: 23.04.2026