W dniu walentynek nieznany mężczyzna dokonał sabotażu na kino w Szanghaju, w którym odbywał się specjalny pokaz filmu "Beijing Love Story". Człowiek ten zarezerwował co drugi fotel, uniemożliwiając parom siedzenie razem.
Dodano: 14.02.2021
autor: Jackson
Zobacz również
Dodano: 14.05.2026
Dodano: 14.05.2026
Dodano: 14.05.2026
Dodano: 14.05.2026
W Łodzi, na ul. Piotrkowskiej, za 6 mln zł zamontowano słupy bezpieczeństwa, które miały być niezniszczalne. Jeden z nich pokonał jednak dostawczak podczas cofania.
czytaj dalej
Jeden z nowo montowanych słupków bezpieczeństwa na ul. Piotrkowskiej został z łatwością wyłamany przez samochód dostawczy.
Zdarzenie wywołało falę pytań o jakość zastosowanych zabezpieczeń oraz zasadność całej inwestycji, której koszt wyniósł aż 5,8 mln zł. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele krytycznych komentarzy pod adresem urzędników.

Dodano: 14.05.2026