W latach osiemdziesiątych w Polsce produkowano i sprzedawano papierosy marki Sport.
czytaj dalej
Papierosy tej marki charakteryzowały się bardzo niską jakością i wyższą niż w innych markach zawartością nikotyny i substancji smolistych. Po kilku latach marka zmieniła nazwę na „Popularne”, by nie kojarzyć się z uprawianiem sportu. Papierosy marki Popularne produkowane były w Krakowie do 1996 roku.
Źródło: pl.wikipedia.org

Dodano: 17.10.2021
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dodano: 14.05.2026
Dodano: 14.05.2026
Dodano: 14.05.2026
Dodano: 14.05.2026
W Łodzi, na ul. Piotrkowskiej, za 6 mln zł zamontowano słupy bezpieczeństwa, które miały być niezniszczalne. Jeden z nich pokonał jednak dostawczak podczas cofania.
czytaj dalej
Jeden z nowo montowanych słupków bezpieczeństwa na ul. Piotrkowskiej został z łatwością wyłamany przez samochód dostawczy.
Zdarzenie wywołało falę pytań o jakość zastosowanych zabezpieczeń oraz zasadność całej inwestycji, której koszt wyniósł aż 5,8 mln zł. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele krytycznych komentarzy pod adresem urzędników.

Dodano: 14.05.2026