"Święto Holi to popularne święto obchodzone w Indiach na cześć bożków Kama i Krishna są to bogowie płodności i egoistycznej przyjemności (…). Nie chcemy takiego festiwalu w naszym mieście dlatego, że naszym jedynym Bogiem, Panem i Zbawicielem, któremu chcemy oddawać hołd i uwielbienie jest Jezus Chrystus" - możemy przeczytać w materiałach parafii.
Organizatorzy święta poinformowali, że zostało ono odwołane, a zamiast niego zapraszają na adorację dziękczynna Pana Jezusa.

Zobacz również
InPost zostaje sprzedany konsorcjum inwestorów, ale Rafał Brzoska nie oddaje sterów. Pozostaje CEO Grupy InPost, a centrala operacyjna oraz zarząd spółki nadal będą działać w Polsce. To jedna z największych transakcji w historii europejskiej logistyki e-commerce.
W skład konsorcjum przejmującego udziały wchodzą:
• Advent International – 37 proc.
• FedEx Corporation (przez FCWB LLC) – 37 proc.
• A&R Investments Rafała Brzoski – 16 proc.
• PPF Group – 10 proc.

Według analiz New York Times, istnieje ponad 38 000 odniesień do Trumpa i pokrewnych terminów w około 5300 plikach. W całej Biblii Bóg i Jezus wspomniano łącznie około 5500 razy.
