W Niemczech doszło do mordestwa 12-letniej Luise. O morderstwo podejrzane są dwie dziewczynki w wieku 12 i 13-lat. Przyznały się do winy
czytaj dalej
Dwunastoletnia Luise, której ciało znaleziono w niedzielę w lesie w pobliżu miejscowości Freudenberg w landzie Nadrenia Północna-Westfalia, została zamordowana. Jak podała prokuratura, o dokonanie zbrodni podejrzewa się dwie dziewczynki w wieku dwunastu i trzynastu lat, które znały swoją ofiarę. Ofiara zmarła w wyniku ran kłutych zadanych ostrym narzędziem. Dwie dziewczynki, podejrzane o dokonanie zbrodni, przyznały się do winy.

Dodano: 15.03.2023
Zobacz również
Biedronka rozdaje masło za darmo przy zakupach za minimum 99 zł, a Lidl trzy sztuki po 99 groszy za jedno masło.
czytaj dalej
To atrakcyjna przynęta, ale same święta będą droższe niż rok temu i dwa lata temu. Składniki potrzebne do przygotowania tradycyjnej sałatki jarzynowej zdrożały o 5,7 proc.

Dodano: 29.03.2026
Do Sejmu trafił projekt ustawy depenalizującej posiadanie do 15 gramów trawki oraz uprawę jednej roślinki.
czytaj dalej
Projekt złożył Klub Centrum projekt powstał w wyniku prac zespołu, którego członkami byli przedstawiciele "wszystkich partii władzy i Konfederacja". Inicjatywa koncentruje się na tym, aby nie karać za posiadanie małych ilości trawki na własny użytek.

Dodano: 29.03.2026
Więźniowie osadzeni w zakładzie karnym w Opolu Lubelskim pilnują żab, żeby te mogły w spokoju oddać się rozmnażaniu zamiast ginąć pod kołami samochodów.
czytaj dalej
W ramach działań ekologicznych i edukacyjnych uczestnicy ustawiali barierki ochronne, przenosili zwierzęta przez jezdnie oraz zdobywali wiedzę o lokalnym środowisku, łącząc resocjalizację z realnym wsparciem przyrody.

Dodano: 29.03.2026
Dodano: 28.03.2026
Dodano: 28.03.2026