W nocy z 28 na 29 listopada 2020 roku w Polsce spadł pierwszy w tym sezonie śnieg.
czytaj dalej
Nocne opady śniegu w naszym kraju nie były specjalnie obfite - w większości kraju spadło od 1 do 2 cm śniegu, na południu nieco więcej - 3 do 4 cm. Zgodnie z prognozami, w niedzielę w Polsce również spodziewane są opady śniegu, miejscami przechodzące w opady śniegu z deszczem. W poniedziałek w większości kraju ma być mroźnie, a drogi i chodniki pokryje śliska warstwa lodu.
Źródło: www.twojapogoda.pl

Dodano: 29.11.2020
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Sejm przyjął projekt ustawy o zakazie patostreamingu! Głos za oddało aż 419 posłów, przeciw było 19. Jedna osoba wstrzymała się od głosu.
czytaj dalej
Projekt ustawy przewiduje karę więzienia dla osób, które –-w celu uzyskania korzyści majątkowej lub osobistej - publicznie udostępniają materiały pokazujące popełnienie poważnego przestępstwa, znęcanie się nad zwierzęciem, jego zabicie albo poniżające traktowanie człowieka, nawet jeśli odbywa się to za jego zgodą.
Do katalogu takich czynów zaliczono m.in. przestępstwa zagrożone karą pozbawienia wolności nie krótszą niż pięć lat.

Dodano: 11.06.2026
Dodano: 11.06.2026
Dodano: 11.06.2026
Dodano: 11.06.2026
Dodano: 10.06.2026