W szczycie popularności “Gry o tron” belgijski nauczyciel matematyki groził uczniom spojlerami. Poinformował, że przeczytał wszystkie książki George'a R.R Martina i jeśli uczniowie się nie uspokoją, wypisze na tablicy imiona kolejnych ofiar.
Dodano: 01.08.2022
Zobacz również
Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026
Polscy chirurdzy z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM dokonali światowego przełomu. Dzięki operacji pacjentka, jeszcze niedawno objęta opieką paliatywną z powodu raka wątroby, dziś przygotowuje się do wypisu do domu.
czytaj dalej
Polscy chirurdzy z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pod przewodnictwem prof. Michała Grąta jako pierwsi na świecie wykonali chimeryczne przeszczepienie wątroby. Nowy narząd powstał z dwóch fragmentów o różnym pochodzeniu genetycznym. Przełomowy zabieg przeprowadzono u 47-letniej pacjentki z zaawansowanym rakiem wątroby.

Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026