W Tatrach oraz w Europie spadł żółty śnieg. Niecodzienna barwa śniegu spowodowana jest pyłem znad Sahary, który spadł na południu naszego kraju wraz ze śniegiem.
czytaj dalej
Chmura piasku znad Sahary od kilkunastu godzin przemieszczała się nad południową Europą. Ostatecznie dotarła również do Polski, a szczególnie jej południowych rejonów. Zdjęcia zażółconego śniegu umieściło w sieci m.in. Schronisko Pięć Stawów. Informacje o żółtym śniegu potwierdził również IMGW.
Źródło: www.rmf24.pl

Dodano: 09.02.2021
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Polska firma Adamed przejęła od Francuzów potężny zakład produkujący leki w Hiszpanii.
czytaj dalej
Adamed zadeklarował utrzymanie zatrudnienia i dotychczasowych warunków pracy. Hiszpański zakład ma stać się jednym z kluczowych ogniw międzynarodowej sieci produkcyjnej firmy, obsługującym głównie rynek europejski. Zapowiedziano inwestycje w modernizację produkcji, infrastruktury i logistyki.

Dodano: 25.01.2026
Dodano: 25.01.2026
autor: Jackson
Dodano: 24.01.2026
Dodano: 24.01.2026
Dodano: 24.01.2026