W Tatrach spadł pierwszy w tym sezonie śnieg - pierwszy powiew zimy zarejestrowali turyści wędrujący szlakiem na Granaty. Na Rysach temperatura wynosi -2 st. C.
czytaj dalej
Tatrzański Park Narodowy poinformował, że warunki do wędrówki szlakami powoli się pogarszają - miejscami jest mokro i ślisko. „Powoli wchodzimy w okres, gdzie szczególnie trzeba uważać z samego rana na temperatury. Jesień widać coraz bardziej na każdym kroku. Uważajcie na siebie!” - czytamy na profilu Aktualna sytuacja w Tatrach.
Źródło: www.onet.pl

Dodano: 18.08.2021
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dodano: 11.06.2026
Sejm przyjął projekt ustawy o zakazie patostreamingu! Głos za oddało aż 419 posłów, przeciw było 19. Jedna osoba wstrzymała się od głosu.
czytaj dalej
Projekt ustawy przewiduje karę więzienia dla osób, które –-w celu uzyskania korzyści majątkowej lub osobistej - publicznie udostępniają materiały pokazujące popełnienie poważnego przestępstwa, znęcanie się nad zwierzęciem, jego zabicie albo poniżające traktowanie człowieka, nawet jeśli odbywa się to za jego zgodą.
Do katalogu takich czynów zaliczono m.in. przestępstwa zagrożone karą pozbawienia wolności nie krótszą niż pięć lat.

Dodano: 11.06.2026
Dodano: 11.06.2026
Dodano: 11.06.2026
Dodano: 11.06.2026