Wczoraj miał miejsce ogromny pożar w Nowej Białej, w wyniku którego uszkodzonych zostało 21 budynków mieszkalnych, a 23 obiekty gospodarcze spłonęły doszczętnie. Dach nad głową straciło 100 osób.
Dodano: 20.06.2021
Zobacz również
YouTube udostępnił możliwość odtwarzania w tle bez subskrypcji premium.
czytaj dalej
YouTube stopniowo udostępnia darmowy tryb Picture-in-Picture (PiP) na Androidzie i iOS. Funkcja pozwala odtwarzać filmy w małym oknie podczas korzystania z innych aplikacji, jednak obejmuje wyłącznie zwykłe filmy i dłuższe materiały wideo. Muzyka, teledyski oraz część treści z YouTube Music nadal wymagają subskrypcji Premium.

Dodano: 07.05.2026
Dodano: 07.05.2026
Dodano: 07.05.2026
Zwycięzca licytacji „nocowanki” u Julii Wieniawy, który wylicytował ją na WOŚP za ponad 100 tys. zł, nie wpłacił pieniędzy i urwał się z nim całkowicie kontakt.
czytaj dalej
Osoby, które zajęły kolejne miejsca w licytacji, również nie są już zainteresowane - w międzyczasie przeznaczyły pieniądze na inne cele.

Dodano: 07.05.2026
Dodano: 07.05.2026