Według nieoficjalnych symulacji rządu Polski system zdrowia załamie się w piątek wieczorem lub w sobotę. Oznacza to, że od tego momentu pacjenci przestaną być przyjmowani do lekarzy.
czytaj dalej
Jak informuje Ministerstwo Zdrowia - w całym kraju sa jeszcze łóżka covidowe, ale powoli zaczyna brakować respiratorów. Na Pomorzu Zachodnim zajętych jest 515 z 883 łóżek covideowych i 49 z 67 respiratorów. Na Mazowszu pozostało do dyspozycji zaledwie 21 respiratorów, który prawdopodobnie zostaną użyte już dziś. W Małopolsce zajętych jest 188 ze 192 respiratorów - są tylko 4 wolne maszyny. Równie zła sytuacja jest w innych województwach. Według nieoficjalnych informacji podawanych przez osoby blisko związane z rządem - polski system zdrowia załamie się w nocy z piątku na sobotę.

Dodano: 28.10.2020
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dodano: 08.02.2026
Dodano: 08.02.2026
Pierwowzorem filmowego „Krokodyla Dundee” był australijski bushman Rod Ansell, który przez 56 dni samotnie przetrwał na dzikich terenach Australii, pełnych krokodyli - żyjąc wyłącznie z tego, co sam upolował.
czytaj dalej
„Krokodyl Dundee” to kultowa komedia przygodowa o charyzmatycznym łowcy krokodyli z australijskiego buszu, który trafia prosto do serca Nowego Jorku. Mick Dundee, przyzwyczajony do dzikiej natury, musi zmierzyć się z wielkomiejską dżunglą, jej tempem, zasadami i zupełnie innym stylem życia. Zderzenie dwóch światów prowadzi do serii zabawnych i nieoczekiwanych sytuacji, a jego prostolinijność i spryt szybko zjednują mu ludzi. To lekka, pełna humoru i przygody opowieść o różnicach kulturowych i sile charakteru. Emisja już dzisiaj od 18:00 na Paramount Network.

Dodano: 08.02.2026
Dodano: 08.02.2026
Dodano: 07.02.2026