Wiedza Bezużyteczna zbliża się do 900.000 obserwujących na Instagramie! Cel uda się zrealizować po blisko 10 latach dodawania ciekawostek.
czytaj dalej
Konto powstało w lutym 2014 roku, w tym czasie dodałem kilkanaście tysięcy informacji jako posty
oraz storiesy. Udało się też pomóc kilkunastu osobom, niektórym dzięki Wam podarowaliśmy szanse na zdrowie, często na życie. Dziękuję! ✌️Nie zwalniam ?
oraz storiesy. Udało się też pomóc kilkunastu osobom, niektórym dzięki Wam podarowaliśmy szanse na zdrowie, często na życie. Dziękuję! ✌️Nie zwalniam ?

Dodano: 07.11.2023
Zobacz również
Dodano: 04.07.2026
Dodano: 04.07.2026
W starożytnych Pompejach zachowało się wiele graffiti. Wśród nich można znaleźć napisy takie jak: „Gaius tu był”, „Atemitus zrobił mi dziecko”, „Tutaj przeleciałem wiele dziewczyn”, „Phileros jest eunuchem” czy „Secundus tu srał”.
czytaj dalej
W Pompejach zachowało się ponad 10 tysięcy graffiti pozostawionych przez mieszkańców blisko 2000 lat temu. To zaskakująco współczesne napisy - od wyznań miłosnych, przez reklamy i ogłoszenia, po żarty, obelgi i wulgaryzmy.

Dodano: 04.07.2026
Twórca Minionków powiedział, że nie istnieją Minionki płci żeńskiej, ponieważ: „Widząc, jak często są głupie i bezmyślne, po prostu nie jestem w stanie wyobrazić sobie Minionków jako dziewczyn”.
czytaj dalej
Fani uwielbiają szalone żółte stworki, ale wielu zastanawia się, dlaczego na ekranie nie ma Minionków płci żeńskiej. Czy Kevin, Stuart i Bob mają koleżanki?
Pierre Coffin, współtwórca Minionków, wyjaśnił to krótko: „Widząc, jak często są głupie i bezmyślne, po prostu nie jestem w stanie sobie wyobrazić Minionków jako dziewczyn” – mówił w rozmowie z „The Guardian”.

Dodano: 04.07.2026
Dodano: 04.07.2026