Wieloryb Timmy nie żyje. Martwego humbaka odnaleziono u wybrzeży duńskiej wyspy Anholt.
czytaj dalej
Martwy wieloryb znaleziony u wybrzeży duńskiej wyspy Anholt to humbak Timmy - potwierdziły władze Meklemburgii-Pomorza Przedniego oraz Duńska Agencja Ochrony Środowiska. Losy ważącego 12 ton ssaka przez wiele tygodni śledziły media i opinia publiczna w Niemczech i całej Europie.

Dodano: 18.05.2026
Zobacz również
Dodano: 05.06.2026
Dodano: 05.06.2026
Dodano: 05.06.2026
Dodano: 05.06.2026
Dodano: 05.06.2026