Wśród użytkowników Tindera na jedną kobietę przypada około ośmiu mężczyzn.
czytaj dalej
Badanie na temat równowagi rozkładu płci w aplikacjach randkowych było wykonane przez firmę Ogury. Największy brak równowagi pomiędzy kobietami i mężczyznami na Tinderze jest widoczny we Włoszech, gdzie aż 91% użytkowników tej aplikacji stanowią mężczyźni. Podobnie sprawa ma się w Wielkiej Brytanii, gdzie odsetek męskich profili stanowi 90%. Nieco "lepiej" sytuacja wygląda w Stanach Zjednoczonych - tam użytkowniczki aplikacji randkowych stanowią 27%.
Źródło: www.netimperative.com

Dodano: 13.04.2021
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dworzec Główny w Gdańsku tak bardzo spodobał się japońskiemu biznesmenowi, że postanowił wybudować jego podobną wersję w Japonii.
czytaj dalej
Zachwycony architekturą budynku Yoshida postanowił stworzyć jego kopię w Japonii. Jako dyrektor firmy Memorido, prowadzącej pałace ślubów, planował właśnie kolejną inwestycję. To właśnie ona - zainspirowana publikacją - miała nawiązywać do gdańskiego pierwowzoru oddalonego o ponad 8 tysięcy kilometrów.

Dodano: 23.04.2026
Dodano: 23.04.2026
Bryan Cranston jest ojcem chrzestnym syna Aarona Paula.
czytaj dalej
Ryder urodził się w kwietniu 2022 roku. Aktorzy, znani ze wspólnej gry w serialu „Breaking Bad”, pozostają bliskimi przyjaciółmi również w życiu prywatnym.

Dodano: 23.04.2026
Dodano: 23.04.2026
Dodano: 23.04.2026