Z opancerzonej ciężarówki na autostradzie w San Diego wypadły worki z pieniędzmi. Doprowadziło to do paraliżu w ruchu, bo świadkowie zdarzenia zaczęli zbierać pieniądze i uciekać.
czytaj dalej
Na miejscu zdarzenia udało się aresztować tylko dwie osoby, z kilkuset, które zbierały rozsypane pieniądze. Do zdarzenia doszło na autostradzie międzystanowej numer 5. Z niewyjaśnionych przyczyn z opancerzonej furgonetki wypadły torby z gotówką, które po uderzeniu w asfalt rozerwały się w wyniku czego cała okolica została dosłownie zasypana dolarami.
Źródło: www.sandiegouniontribune.com

Dodano: 21.11.2021
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026
Polscy chirurdzy z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM dokonali światowego przełomu. Dzięki operacji pacjentka, jeszcze niedawno objęta opieką paliatywną z powodu raka wątroby, dziś przygotowuje się do wypisu do domu.
czytaj dalej
Polscy chirurdzy z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pod przewodnictwem prof. Michała Grąta jako pierwsi na świecie wykonali chimeryczne przeszczepienie wątroby. Nowy narząd powstał z dwóch fragmentów o różnym pochodzeniu genetycznym. Przełomowy zabieg przeprowadzono u 47-letniej pacjentki z zaawansowanym rakiem wątroby.

Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026