„Zgodnie ze statystykami GUS w ciągu pierwszego roku od wprowadzenia programu 500+ średni poziom cen wzrósł o 2 proc. W kolejnym roku ceny zwiększyły się przeciętnie o 1,6 proc., a następnie podwyżki przyspieszyły. W kwietniu 2020 roku inflacja wyniosła 3,4 proc., po roku pandemii wzrosła do 4,3 proc., a teraz sięgnęła 5 proc.” - czytamy w serwisie Money.

Zobacz również
InPost zostaje sprzedany konsorcjum inwestorów, ale Rafał Brzoska nie oddaje sterów. Pozostaje CEO Grupy InPost, a centrala operacyjna oraz zarząd spółki nadal będą działać w Polsce. To jedna z największych transakcji w historii europejskiej logistyki e-commerce.
W skład konsorcjum przejmującego udziały wchodzą:
• Advent International – 37 proc.
• FedEx Corporation (przez FCWB LLC) – 37 proc.
• A&R Investments Rafała Brzoski – 16 proc.
• PPF Group – 10 proc.

Według analiz New York Times, istnieje ponad 38 000 odniesień do Trumpa i pokrewnych terminów w około 5300 plikach. W całej Biblii Bóg i Jezus wspomniano łącznie około 5500 razy.
