Żabka kładzie nacisk na ekologię, dlatego przychodzący do sklepu z własnym kubkiem otrzymasz rabat w wysokości 1 zł na zakup kawy.
czytaj dalej
Akcja „Kawa z Twoim kubkiem” obowiązuje w zdecydowanej większości sklepów sieci Żabka od 17 sierpnia do 14 września. Polega ona na tym, że klient przychodzący do sklepu z własnym kubkiem otrzymuje rabat w wysokości 1 zł na zakup kawy. Aby skorzystać z rabatu trzeba mieć przy sobie kubek wielorazowego użytku (nie może być papierowy) o pojemności co najmniej 200 mln i wysokości do 16 cm.

Dodano: 22.08.2022
Zobacz również
Pod Łodzią znaleziono ważący trzy kilogramy meteoryt. To pozostałość po bolidzie, który 17 kwietnia przeleciał nad Polską.
czytaj dalej
Niemal trzy kilogramy waży żelazny meteoryt, który jest pozostałością po bolidzie widocznym nad Polską 17 kwietnia. Kilka dni po tym zjawisku fragment odnaleziono w okolicach Łodzi - odkrycia dokonali naukowcy wraz z poszukiwaczami współpracującymi w ramach sieci bolidowej. Kluczowe okazały się zapisy z kamer, które pozwoliły precyzyjnie wytypować miejsce upadku. Już w sobotę rozpoczną się badania krótkotrwałych izotopów promieniotwórczych znajdujących się w meteorycie.

Dodano: 25.04.2026
Dodano: 24.04.2026
Dodano: 24.04.2026
Dodano: 24.04.2026
Dodano: 24.04.2026