Żabka umożliwia korzystanie ze sklepów w godzinach dla seniorów.
Okazuje się bowiem, że między 10 a 12 w Żabce można zrobić zakupy za pomocą aplikacji, a obsługa sklepu wystawi zapakowane produkty przed sklep.
– W tym sklepie jest możliwość zrobienia zakupów w godzinach 10-12 (…) poprzez aplikacje żappka w zakładce „zamów i odbierz”. Płatność poprzez aplikację. Odbiór gotowych zapakowanych zakupów przed wejściem do sklepu – czytamy na drzwiach jednego z lokali.

Zobacz również
Brytyjska Sąd Najwyższy utrzymał w mocy wcześniejszy wyrok, nakazując ekstradycję youtubera do Polski. Sędzia, cytowany przez dziennik "The Independent", podkreślił, że w dotychczasowych oświadczeniach nie przesądzono o winie lub niewinności oskarżonego i nie miały one na celu rozstrzygania tej kwestii.
