cookies

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Najlepsze wpisy

Na pierwszym miejscu zagranicznych klubów, którym kibicuje najwięcej Polaków, znajdują się "Królewscy". Tuż za nimi, na drugim miejscu, uplasowała się "Duma Katalonii".
logo-head
Dodano: 12.08.2025
Jeśli Reprezentacja Polski awansuje na Mistrzostwa Świata 2026, to w grupie zagramy z: Holandią, Japonią i Tunezją.
logo-head
Dodano: 05.12.2025
Na kolejnych pozycjach według kursów na STS znajdują się: zagraniczny trener z kursem 3.00, Adam Nawałka – kurs 6.00 oraz Marek Papszun – kurs 10.00.
logo-head
Dodano: 12.06.2025
„American Psycho” zobaczycie już dziś o 22:55 na antenie Paramount Network. Kultowy thriller z Christianem Bale’em w roli maklera, który za fasadą sukcesu skrywa psychopatyczną naturę. Film, który na zawsze zapisał się w historii kina.
logo-head
Dodano: 18.10.2025
Legia Warszawa przegrała 2:0 z Piastem Gliwice i znalazła się w strefie spadkowej ekstraklasy.
logo-head
Dodano: 06.12.2025
Ktoś wypuścił Bożenkę z ZOO w Poznaniu! Ze wstępnych ustaleń wynika, że samicę manula ktoś wypuścił celowo.
logo-head
czytaj dalej
Znakiem charakterystycznym Bożenki jest brak lewego oka. W przypadku zauważenia zwierzęcia zoo prosi o niezbliżanie się do niego i natychmiastowy kontakt z  ZOO pod numerem telefonu +48 663 110 436 lub ze Strażą Miejską - 986
Dodano: 25.02.2026
Z informacji jakich udzielił Fabrizio Romano wynika, że Robert Lewandowski otrzyma ofertę przedłużenia kontraktu z Barceloną na kolejny sezon.
logo-head
Dodano: 30.03.2026
Podczas wczorajszego live’a z Karolem Nawrockim w Kanale Zero zebrano ponad 2,5 mln zł. Wśród licytowanych przedmiotów była m.in. koszulka Nawrockiego z czasów A-Klasy — za 110 tys. zł wylicytował ją Dawid Różek, właściciel ZEN.
logo-head
czytaj dalej
Dawid Rózek właściciel firmy ZEN wylicytował również za 300.000 samochód Karola Nawrockiego - Renault Twingo. 
Dodano: 07.12.2025
Napisz w komentarzu, jaka była najdziwniejsza praca, jaką wykonywaliście w swoim życiu
logo-head
Dodano: 09.06.2026
Mamy nowy rekord! Mieszkaniec Krakowa oddał do butelkomatu 5683 butelki i puszki, za które otrzymał 2430 zł. Butelki i puszki wrzucał do automatu przez 4 godziny, a pieniądze zamierza przekazać na fundację.
logo-head
czytaj dalej

Denis, pracujący w jednym z krakowskich klubów nocnych, przez około dwa miesiące zbierał odpady pojawiające się codziennie w jego miejscu pracy. Jak wyjaśnił, początkowo sam zajmował się odkładaniem butelek, ponieważ inni niechętnie włączali się w akcję.

Łącznie odzyskał ponad 2300 zł. Pieniądze zamierza przekazać na jedną, wylosowaną fundację - poinformowała Elżbieta Raczyńska z Radia Kraków.

Dodano: 05.05.2026
następna strona