95 procent kobiet, które dokonały aborcji nie żałuje decyzji o przeprowadzeniu zabiegu i uważa tę decyzję za słuszną.
czytaj dalej
Badanie na ten temat zostało przeprowadzone na grupie 667 kobiet, które poddały się zabiegowi usunięcia ciąży. Badane kobiety odpowiadały na pytania dotyczące stanu emocjonalnego i psychicznego w różnym czasie po przebyciu zabiegu.
Tuż po aborcji kobiety opisywały swoje uczucia jako mieszane - często była to ulga z jednoczesnym poczuciem winy. Emocje te znikały w ciągu pierwszych dwóch lat po zabiegu, utrzymywało się natomiast silne przeświadczenie o słuszności podjętej decyzji.
Tuż po aborcji kobiety opisywały swoje uczucia jako mieszane - często była to ulga z jednoczesnym poczuciem winy. Emocje te znikały w ciągu pierwszych dwóch lat po zabiegu, utrzymywało się natomiast silne przeświadczenie o słuszności podjętej decyzji.
Źródło: www.focus.pl

Dodano: 12.11.2020
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Polska jest drugim największym producentem truskawek w Unii Europejskiej!
czytaj dalej
Polska jest drugim po Hiszpanii największym producentem truskawek w UE. Tylko w 2025 roku zebrano u nas 151 tys. ton tych owoców.

Dodano: 26.06.2026
Dodano: 26.06.2026
Dodano: 26.06.2026
Dodano: 26.06.2026
Dodano: 26.06.2026