Arnold Schwarzenegger został zapytany, czy jeszcze trenuje. Popularny Arnie odpowiedział, że to tak, jakby ktoś go zapytał, czy dzisiaj jadł śniadanie i dodał, że trening jest elementem jego życia i zamierza trenować do śmierci.
Dodano: 09.04.2022
Zobacz również
Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026
Polscy chirurdzy z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM dokonali światowego przełomu. Dzięki operacji pacjentka, jeszcze niedawno objęta opieką paliatywną z powodu raka wątroby, dziś przygotowuje się do wypisu do domu.
czytaj dalej
Polscy chirurdzy z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pod przewodnictwem prof. Michała Grąta jako pierwsi na świecie wykonali chimeryczne przeszczepienie wątroby. Nowy narząd powstał z dwóch fragmentów o różnym pochodzeniu genetycznym. Przełomowy zabieg przeprowadzono u 47-letniej pacjentki z zaawansowanym rakiem wątroby.

Dodano: 15.07.2026