Brendenn Bremmer to Amerykanin, który mając 18 miesięcy potrafił już czytać, w wieku 3 lat potrafił grać na fortepianie i rozwiązywać zadania szkolne na poziomie pierwszoklasisty oraz stwierdził, że nie będzie chodził więcej do przedszkola.
czytaj dalej
Brendenn w wieku 10 lat skończył szkołę średnią i poszedł na studia, a 4 lata później, w wieku 14 lat popełnił samobóstwo, strzelając sobie w skroń z pistoletu ojca. Tuż przed śmiercią udzielił wywiadu, w którym żalił się, że „Ameryka to kraj żądający perfekcji”.

Dodano: 07.02.2022
autor: MaulWolf
Zobacz również
Dodano: 27.05.2026
Dodano: 27.05.2026
Dodano: 26.05.2026
Dodano: 26.05.2026
Pies, który panicznie bał się igieł, stał się viralem po tym, jak podczas wizyty u pani weterynarz wtulił się w jej ramię, szukając wsparcia.
czytaj dalej
Nagranie błyskawicznie podbiło internet i rozczuliło miliony użytkowników, pokazując, jak silną więź i zaufanie zwierzęta potrafią budować z ludźmi nawet w najbardziej stresujących momentach.

Dodano: 26.05.2026