Co tam u Was? U mnie super! Właśnie wpadło 40.000 w zbiórce dla tego przystojniaka!
czytaj dalej
Milan ma zaledwie 3 miesiące, a już musi mierzyć się z czymś, czego żadne dziecko nie powinno doświadczać. Ale, w tym wszystkim... piękne jest to, że wspólnymi siłami możemy zrobić tak wiele. Zmienić, a często nawet uratować kogoś życie... już wiele razy to robiliśmy, dlatego wierzę, że i w tym przypadku damy Milanowi i jego rodzicom nadzieję na to, że będą mogli po prostu szczęśliwie żyć.

Dodano: 10.12.2024
Zobacz również
Dzisiaj obchodzimy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką.
czytaj dalej
Dzień ten związany jest z tragicznym losem rodziny Ulmów oraz ukrywających się z ich pomocą Żydów, którzy 24 marca 1944 roku, w wyniku donosu, zostali zamordowani przez Niemców we wsi Markowa na Rzeszowszczyźnie. W tym roku mijają 82 lata od tych wydarzeń.

Dodano: 24.03.2026
Mieszkanka Raweny we Włoszech pozwała swojego 31-letniego syna o to, że nie wyprowadził się z domu.
czytaj dalej

Dodano: 23.03.2026
Dodano: 23.03.2026
Dodano: 23.03.2026
Szwecja wprowadza kary za zostawianie kotów samych w domu - właściciel powinien co najmniej dwa razy dziennie sprawdzić, jak ma się jego pupil.
czytaj dalej
„Za naruszenie przepisów o dobrostanie zwierząt grozi grzywna lub kara pozbawienia wolności do dwóch lat. Jeśli ktoś umyślnie lub w wyniku rażącego niedbalstwa doprowadzi do cierpienia zwierzęcia, może odpowiadać karnie za znęcanie się nad nim” – wyjaśniono.

Dodano: 23.03.2026