Dodatkowo @katalogmarzen.pl przygotował dla nas 10 proc. rabatu na kod: BEZUZYTECZNYKOD na wszystkie marzenia, które są dostępne u nich na stronie, a są to m.in lot balonem, szybowcem, jazda Lamborghini, spacer z alpaką i tysiące innych atrakcji.
Dodano: 21.08.2024
Zobacz również
Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026
Polscy chirurdzy z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM dokonali światowego przełomu. Dzięki operacji pacjentka, jeszcze niedawno objęta opieką paliatywną z powodu raka wątroby, dziś przygotowuje się do wypisu do domu.
czytaj dalej
Polscy chirurdzy z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pod przewodnictwem prof. Michała Grąta jako pierwsi na świecie wykonali chimeryczne przeszczepienie wątroby. Nowy narząd powstał z dwóch fragmentów o różnym pochodzeniu genetycznym. Przełomowy zabieg przeprowadzono u 47-letniej pacjentki z zaawansowanym rakiem wątroby.

Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026