Ferrari nie zamierza rezygnować z silników spalinowych, które są częścią dziedzictwa marki i zapowiada ich rozwój jeszcze przez wiele lat. Firma uważa, że nie powinno się narzucać klientom co powinni kupować.
czytaj dalej
Według dyrektora generalnego Ferrari, firma będzie kontynuować rozwój i produkcję silników spalinowych (ICE) jeszcze przez co najmniej kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt lat, mimo apeli wielu kluczowych rynków o przechodzenie na pojazdy elektryczne.

Dodano: 14.12.2023
Zobacz również
Pamiętacie policyjnego Forda Mustanga, którego wcześniej skonfiskowano pijanemu kierowcy? Na służbie wytrzymał niespełna cztery miesiące. Rozbił się po zderzeniu z Volkswagenem Golfem.
czytaj dalej
Wyjątkowy radiowóz modelu Ford Mustang został zniszczony po zderzeniu z osobówką w Milejowicach w powiecie radomskim. Komenda Wojewódzka Policji ustala okoliczności zdarzenia i na razie nie podaje szczegółów. Mustang wszedł do floty radomskiej policji w marcu tego roku. Wcześniej skonfiskowano go pijanemu kierowcy – o przepadku samochodu zdecydował sąd.

Dodano: 09.07.2026
Dodano: 09.07.2026
Dodano: 09.07.2026
Dodano: 09.07.2026
Dodano: 09.07.2026