Firma Apple zaprezentowała nowe słuchawki. Nauszniki kosztują 2799 zł i mają bardzo nietypowe etui.
czytaj dalej
Apple zaprezentowało nowe bezprzewodowe słuchawki nazywające się AirPods Max. Słuchawki od Apple naszpikowane są technologiami, obsługują Bluetooth w wersji 5.0, posiadają czujniki optyczne, aktywne wyciszanie szumów najwyzszej jakości i mogą działać na jednym ładowaniu aż 20 godzin. Suchawki do kupienia są w 5 wersjach kolorystycznych.
Źródło: www.komputerswiat.pl

Dodano: 12.12.2020
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dodano: 10.05.2026
Dodano: 10.05.2026
Dodano: 10.05.2026
Dodano: 10.05.2026
Król popu Michael Jackson wrócił na 1. miejsce globalnego rankingu najczęściej słuchanych artystów cyfrowych!
czytaj dalej
Król popu Michael Jackson wrócił na 1. miejsce w globalnym rankingu artystów cyfrowych. Ogromny wpływ na ten sukces miała premiera filmu biograficznego Michael, która ponownie rozbudziła zainteresowanie jego muzyką na całym świecie.
Po wejściu filmu do kin liczba odsłuchów hitów takich jak „Billie Jean”, „Beat It” czy „Smooth Criminal” gwałtownie wzrosła na Spotify, YouTube i Apple Music. Produkcja sprawiła również, że młodsze pokolenie zaczęło odkrywać twórczość Króla Popu na nowo.

Dodano: 10.05.2026