Głodne owce zjadły ponad 250 kilogramów marihuany. Właściciel owiec powiedział, że: „skakały wyżej niż kozy, co nigdy się zdarzało”.
czytaj dalej
W pobliżu miasta Almyros w Grecji owce dotarły do szklarni, w której uprawia się medyczną marihuanę. Zwierzęta nie pogardziły konopiami indyjskimi i pochłonęły ich ponad 250 kg.

Dodano: 27.09.2023
Zobacz również
Dodano: 27.07.2026
Dodano: 26.07.2026
Dodano: 26.07.2026
Dodano: 26.07.2026
Erling Haaland na weselu swojego kolegi Gianluigiego Donnarummy razem z gośćmi zaprezentował norweskie wiosłowanie.
czytaj dalej
Gwiazda Manchesteru City Erling Haaland po raz kolejny udowodnił, że potrafi rozkręcić każdą imprezę. Piłkarz został nagrany podczas wesela swojego kolegi Gianluigiego Donnarummy, gdzie stanął na czele słynnego „norweskiego wiosłowania”. To właśnie ten charakterystyczny taniec stał się światowym hitem podczas mistrzostw świata.

Dodano: 25.07.2026