 
				
					Nie żyje myśliwy, na którego spadł z drzewa postrzelony niedźwiedź.
								
					 
				
							
												
															 
				
							czytaj dalej
						
												
			
					Lester Clayton Harvey Jr., 58-letni myśliwy, zginął 9 grudnia, gdy postrzelony niedźwiedź spadł na niego z drzewa. "Tata robił to, co kochał najbardziej" – napisał jego syn Josh na Facebooku. Post zawierał makabryczne zdjęcia z grupowych polowań.
					
										
					
				
			
        Dodano: 18.12.2024
    
    Zobacz również
        Dodano: 31.10.2025
    
    
        Dodano: 31.10.2025
    
     
				
					W Halloween w 1974 roku 8-letni Timothy O’Bryan otrzymał zatrute cukierki i zmarł po ich zjedzeniu. Jak się później okazało, truciznę podał mu jego własny ojciec, który chciał wyłudzić 40 tys. dolarów z polisy ubezpieczeniowej syna, by spłacić długi.
								
					 
				
							
												
															 
				
							czytaj dalej
						
												
			Aby odsunąć od siebie podejrzenia, mężczyzna rozdał zatrute słodycze także innym dzieciom, w tym swojej córce, próbując stworzyć pozory działania nieuchwytnego szaleńca, który zatruwa cukierki w czasie Halloween. Plan jednak się nie powiódł - został zdemaskowany i skazany na śmierć. Wyrok wykonano dziesięć lat później w jednym z więzień w Teksasie.

        Dodano: 31.10.2025
    
    
        Dodano: 31.10.2025
    
    
        Dodano: 31.10.2025
    
     
             
				 
				 
				 
				

