Plażowicze z Florydy zobaczyli rekina na brzegu, więc gołymi rękoma wepchnęli go z powrotem do wody.
czytaj dalej
Jedna z kobiet, która odpoczywała na Pensacola Beach na Florydzie, nagrała, jak grupa mężczyzn próbowała wciągnąć rekina mako do Zatoki Meksykańskiej. Zwierzę wcześniej wypłynęło na brzeg i nie było w stanie samodzielnie wrócić do wody.

Dodano: 20.09.2023
Zobacz również
Dodano: 27.07.2026
Mistrz świata Marc Cucurella powiedział, że nigdy nie spina swoich charakterystycznych loków podczas meczów, ponieważ dzięki nim jego synek Mateo, który jest w spektrum autyzmu, może rozpoznać go na boisku.
czytaj dalej
„Mam autystycznego syna. Oddałbym wszystkie pieniądze, żeby tylko był zdrowy. Zapuszczam włosy, bo mu się podobają, a także po to, by mógł łatwo rozpoznać mnie na boisku.” - Marc Cucurella.

Dodano: 27.07.2026
Dodano: 27.07.2026
Dodano: 26.07.2026
Dodano: 26.07.2026