Amerykańska sieć fastfood Wendy's ma ponad siedem tys. restauracji w 30 krajach świata. Data otwarcia pierwszej restauracji Wendy's nad Wisłą uzależniona jest od tego, jak szybko sieć znajdzie tu partnerów. Od podpisania umowy do otwarcia nowego rynku mija od 12 do 18 miesięcy. Wendy's słynie z kwadratowych hamburgerów, pikantnych kanapek z kurczakiem i deserów Frosty

Zobacz również
60-letnia Linda Brossi Murphy z Massachusetts zmarła we wrześniu 2025 roku po walce z opuszkową postacią stwardnienia zanikowego bocznego (ALS). Przed śmiercią napisała jednak swój ostatni nekrolog – pełen humoru, szczerości i wzruszeń.
Rozpoczęła go słowami: „Cóż… jeśli czytasz ten nekrolog, to wygląda na to, że nie żyję”, a następnie szczerze opisała, jak choroba wyniszczała jej organizm. Pisała także o miłości do męża i rodziny oraz zachęcała innych, by żyli odważnie, okazywali sobie życzliwość i nie przestawali się śmiać, nawet mimo cierpienia.
Zamiast kwiatów poprosiła, by kupić kilka zdrapek i podarować je przypadkowo spotkanym osobom, sprawiając im odrobinę radości.


