Rekordzista Polski zamówił 865 kebabów w ciagu roku. To ponad 2 kebaby dziennie.
czytaj dalej
Z Raportu Food Trendów 2023/24 wynika również, że kebaby są najczęściej zamawianą potrawą w Polsce. Największy miłośnik kebaba mieszka w Warszawie. W ciągu ostatniego roku zamówił aż 865 kebabów. W stolicy też padł rekord jednorazowego zamówienia na to danie. Pewnego czerwcowego dnia w porze lunchowej złożono zamówienie na kebaby i dodatki o łącznej wartości 1501 zł.

Dodano: 16.07.2024
Zobacz również
Dworzec Główny w Gdańsku tak bardzo spodobał się japońskiemu biznesmenowi, że postanowił wybudować jego podobną wersję w Japonii.
czytaj dalej
Zachwycony architekturą budynku Yoshida postanowił stworzyć jego kopię w Japonii. Jako dyrektor firmy Memorido, prowadzącej pałace ślubów, planował właśnie kolejną inwestycję. To właśnie ona - zainspirowana publikacją - miała nawiązywać do gdańskiego pierwowzoru oddalonego o ponad 8 tysięcy kilometrów.

Dodano: 23.04.2026
Dodano: 23.04.2026
Bryan Cranston jest ojcem chrzestnym syna Aarona Paula.
czytaj dalej
Ryder urodził się w kwietniu 2022 roku. Aktorzy, znani ze wspólnej gry w serialu „Breaking Bad”, pozostają bliskimi przyjaciółmi również w życiu prywatnym.

Dodano: 23.04.2026
Dodano: 23.04.2026
Dodano: 23.04.2026