Czechy wreszcie z „dostępem” do morza. Po ukończeniu drogi ekspresowej po stronie polskiej, Czesi mogą odstać się nad Bałtyk w około 5-6 godzin. Polska stała się dla Czechów jednym z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wyjazdów. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się wycieczki objazdowe po naszym kraju oraz urlopy nad Bałtykiem

Zobacz również
Nowa metropolia, licząca 1,5 mln mieszkańców, ma szansę stać się jednym z liderów rozwoju regionalnego w Polsce. Projekt zakłada, że Gdańsk, Gdynia i Sopot wraz z powiązanymi gminami utworzą związek metropolitalny. Rozwiązanie to ma umożliwić samorządom lepszą koordynację działań w takich obszarach jak transport, planowanie przestrzenne czy ochrona środowiska.

"Niestety musimy zakończyć naszą działalność na rynku krajowym w Polsce" – przekazano w komunikacie do pracowników. Ostatnie połączenia krajowe zostaną zrealizowane 3 maja, a sprzedaż biletów od 4 maja zostanie wstrzymana"
