

W wywiadzie dla WP Cezary Pazura powiedział, że "Kiler 3" powstaje. Pazura współtworzy scenariusz 3. części "Kilera", a w obsadzie mają znaleźć się aktorzy, których pamiętamy z poprzednich filmów.
Nie wiadomo, czy w 3 części powróci Siara, w którego wcielał się Janusz Rewiński. Aktor wiele lat temu wycofał się z aktorstwa i od 2007 roku nie pojawił się na ekranach w żadnej produkcji. Cezary Pazura przyznał, że nie ma z Rewińskim żadnego kontaktu.

Zobacz również


Rodzina Świnki Peppy właśnie się powiększyła! Mama Świnka urodziła trzecie dziecko – uroczą córeczkę Evie. Informację ogłoszono z medialnym rozmachem godnym „royal baby”.



Wiosną tego roku Skubis rozpoczęła wyprawę swojego życia. Wyruszyła do Nepalu, aby wejść na szczyt Mount Everest. Dziś, 19 maja, na niecałe dwa tygodnie przed dwudziestymi urodzinami, Zoja poinformowała fanów, że udało się jej to zrobić!



Schronisko "Cztery Łapy", znajdujące się w Aleksandrowie Kujawskim, opublikowało w swoich mediach społecznościowych post, w którym pochwaliło się niecodziennym podarunkiem, który otrzymało od jednego ze swoich sympatyków. "Nie każdy bohater nosi pelerynę" - napisało Schronisko "Cztery Łapy". - "Igor zamiast kwiatów na komunię prosił swoich gości o karmę. Igor, jesteś wspaniałym młodym człowiekiem" - czytamy we wpisie.
