W niedzielną noc po niebie nad Portugalią przemknął meteor. Jego spaleniu w atmosferze towarzyszył efektowny rozbłysk, który na kilka chwil zabarwił niebo na niebiesko.
czytaj dalej
Meteor, który spłonął w ziemskiej atmosferze, przemknął w nocy z soboty na niedzielę (z 18 na 19 maja) nad Półwyspem Iberyjskim. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania bolidu, czyli bardzo jasnego meteoru.

Dodano: 19.05.2024
Zobacz również
Dodano: 15.12.2025
Dodano: 15.12.2025
Dodano: 15.12.2025
Dodano: 15.12.2025
Viralowy fragment filmu, który w ostatnich dniach opanował światowy internet, pochodzi z serialu „Znajomi i sąsiedzi”. W oryginalnej wersji towarzyszy mu jednak zupełnie inny podkład muzyczny.
czytaj dalej
W serialu podczas tej sceny słyszymy utwór "Sentient", autorstwa Josepha Williama Morgana, a muzyka z memów to 15-letni utwór "Turn The Lights Off" duńskiego Dj Kato.

Dodano: 15.12.2025