Wczoraj w gminie Michów 60-latek wyszedł w nocy, by otworzyć bramę i wjechać autem. Już nie wrócił. Na jego ciele znaleziono trzy rany, z czego jedna w klatkę piersiową okazała się śmiertelna. W pobliżu trwało polowanie, myśliwy pomylił go z dzikiem.
Dodano: 18.08.2025
Zobacz również
Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026
Dodano: 15.07.2026
Polscy chirurdzy z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM dokonali światowego przełomu. Dzięki operacji pacjentka, jeszcze niedawno objęta opieką paliatywną z powodu raka wątroby, dziś przygotowuje się do wypisu do domu.
czytaj dalej
Polscy chirurdzy z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego pod przewodnictwem prof. Michała Grąta jako pierwsi na świecie wykonali chimeryczne przeszczepienie wątroby. Nowy narząd powstał z dwóch fragmentów o różnym pochodzeniu genetycznym. Przełomowy zabieg przeprowadzono u 47-letniej pacjentki z zaawansowanym rakiem wątroby.

Dodano: 15.07.2026