We wrocławskim zoo urodziła się młoda pancerniczka. Zoo poszukuje teraz imienia dla malucha - propozycje można zgłaszać w komentarzach na profilu ZOO Wrocław.
czytaj dalej
Maluch urodzony we Wrocławiu to potomek 7-letniej Hermiony oraz 9-letniego Denvera. "Dosłownie tydzień temu młody pancernik zaczął wychodzić z ukrycia. Oczywiście trzyma się blisko matki, a w chwilach potencjalnego zagrożenia zwija się w idealną kulę. Wykorzystaliśmy sytuację i sprawdziliśmy jego kondycję i płeć. Okazało się, że to zdrowa „dziewczyna” – mówi Monika Górska, opiekunka zwierząt z wrocławskiego zoo.
Wrocławskie zoo poszukuje obecnie imienia dla młodej pnacerniczki. Propozycje można nadsyłać w komentarzach na facebookowym profilu ogrodu zoologicznego.
Wrocławskie zoo poszukuje obecnie imienia dla młodej pnacerniczki. Propozycje można nadsyłać w komentarzach na facebookowym profilu ogrodu zoologicznego.
Źródło: miejscawewroclawiu.pl

Dodano: 21.03.2021
autor: MarcinZbezu
Zobacz również
Dodano: 07.05.2026
Butelki po mleku nie są objęte systemem kaucyjnym, ponieważ śmierdzą.
czytaj dalej
Głównym powodem wyłączenia butelek po mleku z systemu kaucyjnego są względy higieniczne. Resztki mleka szybko się psują i mogą powodować nieprzyjemny zapach w automatach, co mogłoby zniechęcić ludzi do korzystania z systemu – wyjaśniła portalowi PolskieRadio24.pl wiceszefowa resortu klimatu.

Dodano: 07.05.2026
YouTube udostępnił możliwość odtwarzania w tle bez subskrypcji premium.
czytaj dalej
YouTube stopniowo udostępnia darmowy tryb Picture-in-Picture (PiP) na Androidzie i iOS. Funkcja pozwala odtwarzać filmy w małym oknie podczas korzystania z innych aplikacji, jednak obejmuje wyłącznie zwykłe filmy i dłuższe materiały wideo. Muzyka, teledyski oraz część treści z YouTube Music nadal wymagają subskrypcji Premium.

Dodano: 07.05.2026
Dodano: 07.05.2026
Dodano: 07.05.2026